Minimum deposit bonuses Minimum deposit poker Free poker money no deposit New no deposit bonuses Real poker money
Wyszukiwarka
Statystyka wizyt
Odsłon : 783411
KREDKA
Reklama
iAMOS
Reklama
Chorus Osensis
Reklama
Amicis
Reklama
Teatr Mgiełka
Reklama
Reklama

NAGRODY ROZDANE !


Uroczystym wrczeniem nagrd laureatom zakoczya si XXI edycja oglnopolskiego konkursu plastycznego ?Bory Tucholskie w oczach dziecka?. Nadesano 649 prac, z czego nagrodzono i wyrniono 106. Tegoroczny skad sdziowski to: Boena Koacz, Magdalena Skrzyska, Marta Winiewska- Krasuska, Marek J. Lejk, Waldemar Zieliski. Najwicej nagrd zgarnli podopieczni m.in. Centrum Dziaa Plastycznych Akademia w wieciu, gimnazjalici z Kwidzyna oraz z Lubni. Wspaniae wydawnictwa ksikowe, oprcz Jury, wrczali m.in.: Wjt Osia, Burmistrz Tucholi, przedstawiciele nadlenictw: Osie, Trzebciny, przedstawiciel Wojewdzkiego Funduszu Ochrony rodowiska i Gospodarki Wodnej z Torunia, Kanclerz Wyszej Szkoy Zarzdzania rodowiskiem z Tucholi, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasw Pastwowych w Touniu. Uroczysto uwietni zesp muzyki dawnej ?Capella Pro Musica Antiqua? z Tucholi. Galeria zdj



Lista laureatw :

Kat. wiekowa: do 6 lat

Kat. techniczna- rne

I miejsce- Klaudia Mielewska Publiczna Szkoa Podstawowa Warlubie

II miejsce- Mateusz epek Zesp Szk w Osiu

III miejsce- Semir pica Szkoa Podstawowa Siemkowo


Wyrnienia:

Magdalena Pierzchalska Przedszkole nr 1 Tuchola

Sara Adametz Przedszkole Osie


Kat. techniczna- rysunek

I miejsce-Pawe Surmacz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudzidzu

II miejsce- Jagoda Kociska Oddzia Przedszkolny Piastoszyn

III miejsce- Marcel Luptowski Oddzia Przedszkolny Piastoszyn


Wyrnienia:

Alicja Stoek Akademia wiecie

Natalia Kowalska Oddzia Przedszkolny Piastoszyn

Tomasz Czechowski SP Wierzchy

Magdalena Bocian Przedszkole Osie

Marta Suchodolska Publiczna Szkoa Podstawowa Warlubie

Maksymilian Wegner Przedszkole nr 2 Tuchola

Emilia Winiewska Przedszkole Osie

Kat. techniczna- malarstwo

I miejsce- Kacper Wasilewski Szkoa Filialna w ku

II miejsce- Pawe Skurcz Oddzia Przedszkolny Piastoszyn

III miejsce- Wiktoria Kubiak Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudzidzu

Kat. wiekowa: 7- 9 lat

Kat. techniczna- rysunek

I miejsce- Julia Bczkowska Akademia wiecie

II miejsce- Karolina Gaca GOK Cekcyn

III miejsce- Weronika Szmyt SP Lipinki


Wyrnienia:

Iga Szczepaska Akademia wiecie

Mikoaj Muzio SP Sierosaw

Jowita Szopiska Akademia wiecie

Jagoda Kuczyska Akademia wiecie

Weronika Jackowska SP Grupa

Dominik Woniak SP Przysiersk

Dominika Piskorska OPP Grudzidz

Monika Ronowicz OPP Grudzidz

Mikoaj Holtz GOK Dobrcz

Jan Klonder Szkoa Filialna ek

Kat. techniczna: malarstwo

I miejsce- Kasia epek SOSW Warlubie

II miejsce- Bartosz Minder Zsz Osie

II miejsce- Jakub Tubaja SOSW Warlubie

III miejsce- Aleksandra Sondowska Szkoa Filialna ek

III miejsce- Alicja Wasilewska Szkoa Filialna ek

Wyrnienia:

Patryk Lalik Szkoa Filialna ek

Kacper Czapiewski ZSP Czarna Woda

Jakub Czarnowski Zsz Osie

Katarzyna Drewczyska SP Legbd

Kat. techniczna: rne

I miejsce- Wiktoria Kdzierska Zsz Osie

I miejsce- Mateusz Szefler Zsz Bysaw

II miejsce- Bartosz Cybula Szkoa Filialna w ku

III miejsce- Jakub Miczek PSP Nr 4 Starogard Gdaski


Wyrnienia:

Mateusz Junke Szkoa Podstawowa Zielonka


Kat. wiekowa: 10- 12 lat

Kat. techniczna: rysunek

I miejsce- Julia Chrostowska Akademia wiecie

I miejsce-Marta Osowska SP Grupa

II miejsce- Martyna Mikowska Szkoa Podstawowa Czersk

II miejsce- Barbara ukowicz SP Lubnia

II miejsce ? Jagoda Trzaskowska Zsz Bysaw

III miejsce- Magda Osowska Akademia wiecie

Wyrnienia:

Patryk Raniszewski Akademia wiecie

Alicja Nieurawska Szkoa Podstawowa Czersk

Karolina Papierowska Szkoa Podstawowa Nr 5 wiecie

Ela Golimowska Akademia wiecie

Klaudia Fronczek Akademia wiecie

Daria Dobrowolska Szkoa Podstawowa Czersk

Izabela Klewicz Szkoa Podstawowa Zielonka

Paulina Krupa Szkoa Podstawowa Cekcyn


Kat. techniczna: malarstwo

I miejsce- Jagoda Pepliska Szkoa Podstawowa w Lubni

II miejsce- Mirosaw Filianowski SP Grupa

II miejsce- Maks Blech Szkoa Podstawowa w Lubni

III miejsce ? Katarzyna Zotowska GOK Cekcyn

III miejsce ? Daria Strzelec GOK Cekcyn

III miejsce ? Patrycja Stoltman Szkoa Podstawowa w Lubni

Wyrnienia:

Krystian Igliski Szkoa Podstawowa Wierzchy

Aleksandra Jezierska ZSz Osie

Kamila Zakrzewska SP Brzeziny

Kamil Aniszewski SP Brzeziny

Klaudia Minder ZSz Osie

Weronika Koszowska SP Ranna


Kat. techniczna: rne

I miejsce- ucja Chmist Szkoa Podstawowa Czersk

I miejsce- Katarzyna wietlik Zsz Bysaw

II miejsce- Magdalena Czarnowska Zsz Bysaw

II miejsce-Sebastian Mach SP Siemkowo


Wyrnienia:

Sebastian Modliszewski SP Laskowice

Patrycja Pazda SP Krzy


Kategoria wiekowa: 13-16 lat

Kat. techniczna: rysunek

I miejsce- Bartomiej Pawlak Zakad Poprawczy wiecie

I miejsce- Monika Kolasa Zesp Szk Bysaw

II miejsce- Magdalena Przybylska Gimnazjum Kwidzyn

II miejsce- Daria Burdyska Gimnazjum Kwidzyn

III miejsce- Wiktoria Brygman GOK Cekcyn

Wyrnienia:

Roksana Kotras Zesp Szk Bysaw

Karolina Rogala Gimnazjum Lubnia

Magdalena Nitka Zesp Szk Bysaw

ukasz Wcek Zakad Poprawczy wiecie

Kat. techniczna: malarstwo

I miejsce- Natalia Stoltman Gimnazjum Lubnia

I miejsce- Teresa Frymark Gimnazjum Lubnia

II miejsce- Krystian Kossak Gwczewski Gimnazjum Lubnia

III miejsce ? Beata Skrzoska Zesp Szk Osie

III miejsce ? Zofia Dorawa Gimnazjum Lubnia

Wyrnienia:

Justyna Gouska ZSZ Czarna Woda

Eliza Ryszkowska GOK Cekcyn

Aleksandra Deinowska Zesp Szk Osie

Ireneusz Cyrczak Zesp Szk Osie


Kat. techniczna: rne

I miejsce- Dominika Nowakowska Gimnazjum Kwidzyn

II miejsce- Maksymilian Wrblewski Gimnazjum Kwidzyn

III miejsce- Zuzanna Przygoda Zsz Bysaw

Wyrnienia:

Andrzej Marynowski Zakad Poprawczy wiecie

Patrycja Pisarek Gimnazjum Kwidzyn

Marta Bryksy Gimnazjum Kwidzyn

Agata Fiedurek Gimnazjum Grdek

Dominika Mach Gimnazjum Lniano


Fotografia

Wyrnienia

Adrianna Pkaa ZSz Bysaw

Agata Karczewska Gimnazjum Nowe

Patryk Olszowy Gimnazjum w Lubiewie

Wsporganizatorami konkursu s: Starostwo Powiatowe w wieciu, Nadlenictwa: Osie, Trzebciny, Zamrzenica, WFOiGW w Toruniu, Rada Gminy Osie, Bractwo Czarnej Wody, WSZ w Tucholi oraz Wdecki Park Krajobrazowy.


Kalendarz Imprez
<< Lutego 2018 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     3  4
1011
1315161718
19202122232425
262728    
Gmina Osie
Reklama
Losowe zdjęcia
BCW w Osiu
Reklama
WPK w Osiu
Reklama
Wdeckie WOPR
Reklama
Wydarzenia
Reklama